Kto sme?

Sme Roland Torsten Advertising – full-servisová reklamná agentúra
pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2007.

Pre našich klientov pripravujeme off-line a on-line marketingové a komunikačné kampane a poskytujeme aj strategické poradenstvo.

Reklamná kampaň nie je priestor na exhibíciu agentúry či experimentovanie s rozpočtom klienta. Je to nástroj na oslovenie zákazníka, ktoré vedie k zmene jeho myslenia a k nákupnému správaniu. Milujeme efektívnu reklamu, lebo iba efektívna reklama je dobrá reklama. Preto pre našich klientov pripravujeme kampane, ktoré v prvom rade otvoria srdce zákazníka… Sú to práve emócie, ktoré vytvárajú vzťah k značke.

Špičkové výsledky sme dosiahli v oblasti dizajnu a redizajnu. Výrazne sme zmodernizovali a zmenili tvár celej siete BILLA v regióne strednej a východnej Európy. Podľa architektonicko-vizuálneho konceptu BILLA21 sa aj dnes otvárajú všetky nové predajne na Slovensku, v Čechách, Chorvátsku, Bulharsku, Rumunsku, Rusku, na Ukrajine, v Taliansku.

Ocenením našej tvorivej práce je aj niekoľko medzinárodne uznávaných cien v súťažiach Zlatý klinec, Bienále Logo či Múza Merkúra.

ocenenia

OFF-LINE

reklama (print, OOH, POS, direct mail, tlačoviny, katalógy, výročné správy, TV formáty, rádio formáty), dtp, pre-press,
copywriting, jazyková korektúra, stratégie v oblasti „klasickej“ reklamy

pozrieť projekty
ON-LINE

web-design, programovanie web stránok, SEO optimalizácia, manažment obsahu sociálnych sietí, stratégie v oblasti on-line reklamy

pozrieť projekty