BILLA – medzinárodný koncept – kuchár Giuseppe!

Koncept, ktorého tvárou bol taliansky kuchár Giuseppe Daddio, bol používaný v šiestich krajinách Európy. Prezentoval značku BILLA jej najdôležitejšími hodnotami – spojením kvality a čerstvosti. Chceli sme, aby značka BILLA predstavovala voľbu moderného mestského zákazníka, ktorý si vychutnáva jedlo a život. Celý koncept sme podčiarkli headlinom „BILLA – Presne podľa mojej chuti“.

billa Giuseppe
  • billa giuseppe

   Kalendár Giuseppe’s favorite recipes

  • billa-giuseppe

   Billboard BILLA

  • billa-giuseppe

   Citylight BILLA

  • billa-giuseppe

   Billboard BILLA Clever

Prepojenie talianskeho kuchára Giuseppeho a značky BILLA

Kuchár Giuseppe bol so značkou BILLA všade. V tlačovinách, na billboardoch, na plagátoch. Propagoval novinky, akciové produkty, trvalo výhodné ceny a mnoho ďalšieho. Zákazníkov bavil aj svojou expresívnou gestikuláciou. Veď to poznáte… to sú tí Taliani!

  • billa giuseppe

   Značka BILLA

  • billa giuseppe

   Značka BILLA

4ka – launch kampaň

Koncept TV kampane vznikol v nadväznosti na komunikačnú stratégiu, ktorú spustil „Odboj za lacné volania a dáta“. Medzi základné hodnoty a piliere patria sloboda a cena. Iba slobodný človek sa môže slobodne rozhodovať.

Viazanosť vám nepristane!

4ka prišla… a zatriasla telekomunikačným trhom! Dala zákazníkom prehľadný a jednoduchý cenník, slobodu a dostupnosť. A práve slobodu sme vyjadrili sloganom „Viazanosť vám nepristane!“ a vizuálmi, z ktorých bolo jasné, ako vám sloboda vylepší váš image.

Panta Rhei

Naša práca pre značku Panta Rhei nebola len reklamou… Snažili sme sa predovšetkým o to, aby naše kreatívne posolstvá pozývali zákazníkov vybrať sa na dobrodružstvo objavovania. Aby pocit novo otváranej knihy bol spojený so vzrušením zo stretnutia s fantáziou alebo s vedomosťami. Čítať je jednoducho sexi.

panta rhei

 

PREDAJCA ÁUT – TODOS

Todos je autorizovaným predajcom a servisom značiek ŠKODA, SEAT, Fiat, Alfa Romeo, Cadillac a Corvette a autorizovaným servisom značky VW a Jeep. Okrem toho sa venujeme predaju jazdených vozidiel a individuálnemu dovozu vozidiel zo zahraničia. Dokážeme Vám sprostredkovať výhodnú formu financovania, povinné zmluvné, či havarijné poistenie.